Moderní designy mikin mají šikmý zip

Mikiny jsou dnes jedním z nejoblíbenějších typů oblečení. Lidé na nich oceňují pohodlné nošení i univerzální použití. Jedná se typický příklad tzv. casual wear – v mikině můžete vyrazit do práce, do školy, do kina nebo třeba na ranní běh, stačí si jen vybrat tu pravou. Mikiny existují v mnohých provedeních a každý si tak může zvolit model, který nejen nejvíce vyhovuje aktivitě, kterou se chystá provozovat, ale který má ten správný styl. Mikinu můžete mít s kapucí či bez ní, s kapsami i bez kapes a v neposlední řadě buď se zipem, nebo takovou, kterou budete oblékat přetažením přes hlavu. I taková věc jako zip může navíc hrát roli designového prvku. A co víc, zip je prvkem, okolo kterého se nejnovější módní trend přímo točí!

Mikina se šikmým zipem jako součást stylu

Mikina je sice univerzální ale v žádném případě nemusí být nevýrazná. Prostřednictvím mikin s výraznými, nápaditě vyšívanými vzory, nápisy či barvami dávají velmi často např. studenti najevo příslušnost k té či oné univerzitě. Rozhodně ale nemusíte být pouze ve studentském věky abyste měli nárok na nošení stylové mikiny, styl a eleganci mohou mít samozřejmě i mikiny pro běžné, každodenní nošení a jedním z trendů, které v současné době hýbou módním světem je potom asymetrický zip.

Zip „nakřivo“

Šikmý zip dokonale zvýrazňuje design mikiny, která díky němu dokáže zaujmout na první pohled. Vhodně umístěná asymetrie dává mikině nezaměnitelný styl a z oblečení pro každodenní nošení udělat módní kus. Na šikmo umístěný zip je moderním trendem a při návrhu mikin jej dnes využívá celá řada výrobců. Na našem webu naleznete hned několik mikin s asymetrickým zipem. Ve spojení s jejich kvalitním provedením se jedná o oblečení, jehož nákupu určitě nebudete litovat! Neváhejte a vyberte si tu pravou!

Publikováno: 16. 05. 2018

Kategorie: Inspirace

Autor: Nela Krejci

Tagy: mikina nakřivo