Nevíte, čím začít? Bílé triko je držák!

Dovedete si představit fádnější a nudnější část oblečení, než je obyčejné, na první pohled naprosto nezajímavé, bílé tričko? Může v oblasti módy vůbec existovat něco ještě nudnějšího? Zdání však často klame a když se pořádně zamyslíme, brzy zjistíme, že již pouhým pokládáním těchto otázek pácháme na bílém tričku značné příkoří. Jen si zkuste vzpomenout, kolikrát vás již vytáhlo z bryndy a pomohlo vám ve chvíli, kdy jste bezradně stáli před šatní skříní a vybírali oblečení pro nadcházející hodiny. Jeho univerzálnost a nenáročnost jsou vlastnosti, kvůli kterým bychom na bílé triko neměli koukat jako na obtěžující část šatníku ale jako na evergreen a klasiku, která si zaslouží naše uznání.

Kdykoliv, s čímkoliv

Pánské tričko v bílé barvě je dost možná tou nejuniverzálnější součástí našich šatníků. Jeho použití je nepřeberné množství. Vyrážíte do práce, do kina, na nákup, na procházku nebo někam jinam? S bílým tričkem chybu neuděláte. Navíc – a v tom spočívá jeho asi největší síla – jej lze kombinovat prakticky s čímkoliv. Kombinace džínů a bílého trička je doslova nesmrtelná, není však ani zdaleka jedinou možností, jak bílé tričko využít.

Trochu inspirace pro ženy

I když je bílé tričko kombinovatelné prakticky se vším, pár typů pro jeho použití se hodit může. Co třeba využít kombinace, která z módy nevyjde nikdy – kombinace černé a bílé. Bílé triko v kombinaci s černými kalhotami a stejně barevnou vestou je velmi elegantní. Podobného efektu můžete využít i jinak – co třeba legíny s černobílým vzorem inspirovaným folklórními motivy, bílé tričko a zajímavý náhrdelník? Úspěch bude tričko s krátkým rukávem jistě slavit i v kombinaci s lososovou sukní a malou kabelkou. Bílé tričko je zkrátka součást oděvu, kterou se vyplatí v šatníku mít. Zkuste si prvky, kterým jej doplníte.

Publikováno: 16. 05. 2018

Kategorie: Inspirace

Autor: Nela Krejci

Tagy: bílé tričko