Jsou kožíšky na bundách již pasé?

Kožíšek ve spojení s bundou byl vždy symbolem stylu a elegance. Dámské i pánské bundy obohacené o tento designový prvek ocení především ti, kteří chtěli dát najevo svoji osobnost a nespokojili se s místem v šedém průměru. Jak ale kožíšek zapadá do dnešních módních trendů? Je stále vyhledávaným znakem exkluzivity, nebo se již stal spíše reliktem minulosti a pokud jej budete nosit, zařadíte se mezi módní zpátečníky? Jsou pánské bundy s kožíškem opravdu pasé?

Kožešina praktická, funkční i zajímavá

Od bundy každý zákazník očekává především co nejlepší ochranu před štiplavým zimním mrazem. Tu může každému zákazníkovi bunda s kožíškem poskytnout měrou vrchovatou. K tomu navíc vždy přidá i elegantní vzhled. Bundy s kožíškem jsou na trhu dostupné v mnoha variantách, s kapucí i bez ní, bundy určené pro aktivní odpočinek i pohyb ve městě, kožíškem ozdobené a vylepšené bundy kožené, džínové i péřové, prošívané, bundy s kožíškem umělým i pravým. Některé z nich plní spíše první z uvedených funkci, jiné se zaměřují na tu druhou, ozdobnou. Ať tak či onak, o bundě s kožíškem se rozhodně vyplatí uvažovat.

Kožíšek jako módní trend

Kožíšek zdobil již bundy minulých generací a otázka, zda se stále jedná o živý módní trend, je proto možná na místě. Pokud si podobnou otázku kladete i vy, můžete být ale v klidu, bunda s kožíškem je nadčasovým trendem, který je stále živý. Kožíšek naleznete na bundách i těch nejvýznamnějších módních značek, které jsou zvyklé trendy udávat, nikoliv následovat. Nikdo, kdo si bundu s kožíškem koupí, tak rozhodně nemusí mít obavy o svoji image, je stále tak elegantní a trendy jako v minulosti. Kožíšek se zkrátka zařadil mezi stálice módních trendů a jen tak z nich nezmizí.

Publikováno: 16. 05. 2018

Kategorie: Inspirace

Autor: Nela Krejci

Tagy: bunda s kožíškem