Proč je zima mým oblíbeným ročním obdobím

Senior v zimě

Hřejivé noci u ohně

Jednou z věcí, které si na zimě nejvíce užívám, je sedět u krbu a schoulit se do klubíčka s dobrou knihou, zatímco si užívám teplo plamenů. Osvěžující svěží vzduch, sálající teplo a pohodlné pyžamo činí toto roční období jedinečným. Krby navíc poskytují útulné útočiště před nečekanou sněhovou bouří. V zimním období trávím obzvlášť rád pozdní večery u krbu. Ráda se zachumlám do velké deky, dám si šálek horké čokolády a pustím si skvělý film nebo seriál. Je to skvělý způsob, jak se zbavit stresu a relaxovat po dlouhém dni!

Všichni mají skvělou náladu

Zima přináší veselou atmosféru Zdá se, že všichni mají skvělou náladu, což mě těší ještě víc! Myslím, že je to díky Vánocům, Chanuce a dalším svátkům, které se v tomto období konají. V práci se mi kolegové zdají mnohem veselejší a většinou jsou docela upovídaní a je s nimi příjemné být. Sváteční období si opravdu užívám a vychutnávám si příležitost slavit s přáteli a rodinou.

Sníh a chladné počasí jsou nejlepší

Nemůžu tomu uvěřit, ale ve skutečnosti mám rád chladnější zimní teploty. Sníh je pro mě obzvlášť příjemný a rád trávím hodiny venku. Obléknu si teplou bundu a šálu a mám radost, že můžu stavět sněhuláky a sjíždět kopce na saních. Na rozdíl od mnoha jiných trávím většinu zimního období venku a užívám si každý okamžik!

Velmi si vážím pobytu venku, ale ještě více si cením času stráveného s rodinou. Vždy očekávám, že si s nimi vytvořím vzpomínky, a čas, který spolu trávíme, neberu jako samozřejmost. Je úžasné si jen tak sednout a užívat si čas s rodinou. Letos se s rodinou chystáme na několik výletů do hor, kde budeme trávit víkendy!

Díky chladnému a zasněženému počasí budou ostatní lidé častěji doma, což mi dává ideální příležitost nechat si udělat lifting, po kterém jsem toužila. Rodina mě v mém rozhodnutí podporuje, takže se těším, až je překvapím zdravějším a mladším vzhledem!

jezdíme do hor

Je to už několik let, co jsem se vydala na pěší výlet, ale tuto zimu mám v plánu vzít s sebou své nejbližší členy rodiny. V horách si budeme moci užít řadu aktivit, jako je lyžování, sáňkování a poznávání.

Bude skvělé jít ven a zacvičit si při obdivování krásného počasí. Na vrcholu jedné z hor je chata a já obdivuji horkou čokoládu, kterou tam nabízejí! Vždycky je perfektně zahřátá a je v ní spousta marshmallows. Dokonce přidávají velkou porci šlehačky!

Zimní oblečení je nejlepší

Chladné počasí a sníh usnadňují výběr mého oblíbeného typu oblečení: svetrů a kardiganů! Existuje tolik různých stylů a barev, že je snadno zkombinujete s džínami, legínami nebo kalhotami. Pohodlné a objemnější oblečení mi umožňuje jíst velká jídla, aniž by se na mě někdo divně díval! Díky tomu, že nosím vrstvy, si mohu svrchní vrstvu svléknout, když je mi příliš teplo, a obléknout si ji, když je mi zima. Tolik možností na výběr!

Výbornékořeněné sezónní nápoje

Zimní období si opravdu užívám kvůli všem těm voňavým nápojům. V nabídce je horké kakao, latté s vaječným koňakem, jablečné a dýňové mošty a mnoho dalších horkých kořeněných nápojů, které vám zajistí pohodu! Těším se, že každý den vyzkouším něco nového a chutného - Starbucks má v tomto ročním období některé z mých nejoblíbenějších nápojů, například peprmintový mok.

Publikováno: 19. 01. 2023

Kategorie: Inspirace

Autor: Nela Krejci