Maskáč na podzim je trendy

Maskáč je styl, který si z kasáren a vojenských cvičišť našel cestu nejprve k rybářům, trampům a dalším lidem spojeným tak či onak s přírodou. V poslední době ale čím dál tím více proniká i do hlavních módních proudů a již nechybí ani v katalozích velkých a slavných značek. Maskáč tak již dávno neznačí příslušnost k jakékoliv přesně definované skupině, pokud je používán správně a vkusně, může o vás vypovídat jen to, že jste v kontaktu s posledními trendy a dbáte na svůj styl.

Není maskáč jako maskáč

Maskované vzory lze nalézt v mnoha variantách. Mohou se v nich vyskytovat klasické odstíny zelené stejně jako šedé nebo černé. Maskáče mohou být tmavé i světlé a není problém je zkombinovat prakticky s čímkoliv. Velmi pohlednou je jejich kombinace s džínovinou, hodí se ke sportovním outfitům stejně jako k vysokým podpatkům. Fantazii se meze nekladou a s maskáčem můžete vyrazit na procházku, na nákupy i na dlouho očekávanou party. Maskáč je navíc styl, který nalezne uplatnění po celý rok. Jeho hlavním obdobím je však stále podzim.

Maskáč jako symbol podzimu

Podzim je obdobím, kdy sama příroda dostává nejrůznější barvy, které se však postupně mění právě v různé odstíny zelené, hnědé, šedé… Možná právě proto se maskáč tak skvěle hodí k tomuto ročnímu období, a právě v jeho průběhu se vyhřívá na vrcholu seznamu módních trendů. Jak již bylo ale uvedeno, maskáč je stylem celoročním a s koncem podzimu tak není třeba uklízet jej do skříní, stejně tak v nich nemusí nutně zůstávat až do posledních letních dnů. Maskáč je zkrátka trendy pořád, jen na podzim ještě o trochu více. Pokud i vás zlákal moderní army styl a hodláte si jím obohatit svůj šatník, projděte si nabídku a vyberte si právě takové kusy oblečení v maskáčovém stylu, jaké vás nejvíce osloví.

Publikováno: 16. 05. 2018

Kategorie: Trendy

Autor: Nela Krejci

Tagy: jak nosit maskáčové oblečení