Barevné oblečení v zimě vynikne

Zima je ročním obdobím, které prostřednictvím své fádnosti a jednobarevnosti v mnohých ubíjí kreativitu a bere jim chuť k vytváření nápaditých módních kreací. Jednobarevné kalhoty, rolák či svetr a bunda – to je kombinace, se kterou si potom často vystačí po celé zimní období, ke škodě své i svého okolí. Zima nabízí stejné příležitosti k hraní si s módou jako kterékoliv jiné roční období a byla by škoda je nevyužít. Bojujte se zimní depresivní náladou s pomocí módy a barev, rozveselte prostor kolem sebe a vykřičte do okolí optimismus a radost ze života.

Barvami proti šedi

Zimu a její atmosféru charakterizuje šedá barva, přesně taková je totiž často zatažená obloha, sníh, který zvláště ve městech brzy ztratí svůj zářivě bílý lesk, a v neposlední řadě také nálada všech milovníků jarní a letní přírody plné života. Tím nejlepším způsobem, jak se této šedé zimní nálady zbavit, je vyrukovat proti ní s celou paletou veselých barev. Obléknete-li si barevné svršky a nebudete-li šetřit na červené, žluté, zelené ani na dalších výrazných barvách, vás look bude díky kontrastu se zmíněnou okolní šedí působit jako zjevení v nejlepším smyslu toho slova. Vzniklý kontrast vám dovolí zazářit a stát se opravdovou hvězdou. Barevná zimní bunda je zkrátka top volbou.

Barvy znamenají dobrou náladu

Barevnost vašeho outfitu vám nejen umožní vystoupit z řady a vyniknout, dodá také vašemu okolí dobrou náladu. Optimismus je nakažlivý a pohled na veselé barvy jej často zažehne. Aby tento přenos dobré nálady dobře fungoval, je zapotřebí k outfitu s veselými barvami přidat ještě jeden důležitý doplněk navíc – váš úsměv. Pokud budete v zimě nosit i ten, zimní šeď si na vás nikdy nepřijde. Prohlédněte si tedy nabídku a vyberte si právě takové barevné části oděvů a jejich doplňky, které zimní šeď spolehlivě přezáří.

Publikováno: 16. 05. 2018

Kategorie: Inspirace

Autor: Nela Krejci

Tagy: barevná zimní bunda