Inspirativní instagramové profily o módě

Sociální sítě vládnou světu a silně ovlivňují vývoj prakticky každého oboru lidské činnosti. Nejinak je tomu u módy. Pro módní svět není tou hlavní sociální sítí Facebook nebo snad Twitter, je jí jednoznačně Instagram založený v roce 2010. Především díky silnému akcentu Instagramu na vizuální stránku je pro módní bloggery ideální a ti jej také hojně využívají. Existuje celá řada zajímavých profilů zabývajících se módou a některé z nich dosáhly takové proslulosti, že lze říci, že módní trendy pouze nezobrazují ale přímo tvoří. Jaké profily by tak žádnému zájemci o aktuální dění ve světě módy neměly uniknout?

Profily modelek

Brouzdání instagramovým světem módy nelze nezačít u profilů některých světoznámých modelek, které vám ve svých příspěvcích představí nejnovější trendy i zákulisní informace z velkého světa přehlídkových mol a návrhářských dílen. Cara Delevingne, Lara Stone, Karolína Kůrková, Erin Wasson či Miranda Kerr – to jsou jen některá slavná jména, která disponují svým instagramovým profilem, který by ve výčtu fashion blogů neměl chybět!

Bloggerky a blogeři

Z fashion blogů psaných nikoliv modelkami ale fanoušky módy určitě stojí za pozornost blog Jessicy Stein, ve kterém jde móda ruku v ruce s její zálibou v cestování a výsledkem je zajímavá kombinace, která zaujme téměř každého. Za zmínku jistě stojí také např. profil Sophie Roe, Lee Litumbe či Marty Cygan. Občas hodně zajímavé kreace představuje i Gizele Oliveira. I v oblasti pánské módy lze nalézt velmi dobré blogy – Nick Wooster či Adam Gallagher jsou jména, která zmíníme za všechny ostatní. Instagram nabízí nepřeberné množství inspirativních blogů a příspěvků. Své profily tady mají návrháři i módní značky a pro každého fanouška kvalitní módy je Instagram sítí zaslíbenou. Inspiraci zde získanou poté můžete přetavit ve skutečný nákup pánské módy.

Publikováno: 16. 05. 2018

Kategorie: Inspirace

Autor: Nela Krejci

Tagy: instagram móda